zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
Filip Głuch z Szarek walczy o stypendium!
10 stycznia 2024 r. | 12:08
0

Filip Głuch z Szarek, uczeń szóstej klasy Szkoły Podstawowej w Zajączkach Drugich, dostał się do finału ogólnopolskiego konkursu dla zdolnych dzieci - Enea Akademia Talentów. Jak poinformowała mama chłopca, spośród 2000 uczestników przeszło tylko 80., a wygra 40.

Wszyscy możemy pomóc wygrać Filipowi. Wystarczy zagłosować na Filipa - TUTAJ.

Pamiętajcie, że aby głos był ważny, należy go potwierdzić poprzez weryfikację kodem przesłanym na Wasz e-mail (po oddaniu głosu pojawi się okienko z informacją).
Pamiętajcie, że w ciągu jednego dnia z jednego adresu e-mail i numeru telefonu można oddać tylko jeden głos. Głosowanie jest bezpłatne, bardzo proste i zajmuje tylko chwilkę. Głosować można raz dziennie, codziennie od dziś 9 stycznia do 19 stycznia.

Enea Akademia Talentów to wspólna inicjatywa Enei i Fundacji Enea, której celem jest wsparcie młodych talentów poprzez atrakcyjne stypendia. W tej edycji pula nagród wynosi 200 000 zł. Do konkursu zapraszamy wszystkie utalentowane dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *