pochmurnie
-0°
-0°
środa
Reklama
Dawid Jagieła nowym urzędnikiem w gminie Krzepice
04 września 2020 r. | 10:39
0

Znamy wyniki konkursu na stanowisko Podinspektora ds. Zamówień Publicznych w Urzędzie Miejskim w Krzepicach.

Według informacji z urzędu, nowym podinspektorem został Dawid Jagieła z Dankowic Trzecich.

Dawid Jagieła spełnia wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu o naborze. Spełnia wymagania niezbędne oraz w wysokim stopniu spełnia wymagania dodatkowe wymagane do pracy na stanowisku Podinspektor ds. Zamówień Publicznych. Ponadto wynik rozmowy kwalifikacyjnej świadczy o dobrym przygotowaniu kandydata oraz znajomości zagadnień z zakresu spraw prowadzonych na tym stanowisku.

Gratulacje.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *