bezchmurnie
21°
21°
wtorek
Reklama
fot. youtube.com/watch?v=ISBqrFadahU
Darmowe maseczki dla wszystkich mieszkańców?
10 kwietnia 2020 r. | 14:17
0

Burmistrz Krzepic poinformował, że od 16 kwietnia na terenie gminy Krzepice nastąpi dystrybucja darmowych maseczek ochronnych zakupionych przez Urząd Miejski w Krzepicach. Niestety, nie wiem, którzy mieszkańcy otrzymają maseczki. Czy wszyscy?

Poniżej znajdziecie komunikat burmistrza w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI

W związku z wprowadzanym od czwartku 16 kwietnia 2020 r. obowiązkiem zasłaniania ust i nosa podczas pobytu w miejscach publicznych informujemy, że samorząd Gminy Krzepice podjął decyzję o zakupie i dystrybucji maseczek wielorazowego użytku dla mieszkańców gminy.

Z poważaniem

Krystian Kotynia
Burmistrz KrzepicDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *