pochmurnie
-0°
-0°
środa
Reklama
zdjęcie poglądowe
Czy ktoś rozpoznaje skradziony rower?
21 września 2021 r. | 09:02
0

Kryminalni z Krzepic prowadzą sprawę dotyczącą 40-latka, który jest podejrzewany o liczne kradzieże. W toku prowadzonego postępowania, policjanci ustalili, że od 2019 roku do lutego 2021 roku łupem sprawcy padło między innymi 7 rowerów. Podczas przeszukania mundurowi odnaleźli również prezentowany rower, który został skradziony na szkodę nieznanej osoby, prawdopodobnie w Krzepicach lub Zajączkach Pierwszych bądź Zajączkach Drugich.

Kryminalni z Komisariatu Policji w Krzepicach wpadli na trop mężczyzny, 40-letniego mieszkańca gminy Lipie, który jest podejrzewany o dokonanie licznych kradzieży. Wczoraj mężczyzna usłyszał policyjne zarzuty, które między innymi dotyczyły kradzieży 7 rowerów. Jednoślady były kradzione na terenie Krzepic lub Zajączek Pierwszych bądź Zajączek Drugich, od maja 2019 roku, przy czym ostatni został skradziony w lutym 2021 roku.

Podczas przeszukań realizowanych w sprawie, kryminalni odnaleźli i zabezpieczyli prezentowany rower, który również pochodzi z kradzieży - prawdopodobny okres popełnienia tego czynu to: maj 2019-grudzień 2020. Na chwilę obecną, nie udało się jednak ustalić właściciela roweru.

Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje jednoślad, zachęcamy do kontaktu z Komisariatem Policji w Krzepicach pod nr telefonu 478582510, Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu 478582200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką Policji. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *