zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
sobota
Reklama
Bezpieczne wakacje w Krzepicach
19 czerwca 2024 r. | 12:05
0

Przed nami wakacje, czyli czas podróży i wypoczynku. Policjant z kłobuckiej drogówki już rozpoczął promowanie bezpiecznych wakacji, nie tylko na drogach, ale w każdym miejscu naszego wypoczynku. Mundurowy odwiedził uczniów ze Szkoły Podstawowej w Krzepicach, których ostrzegał przed zagrożeniami i zachęcał do zdroworozsądkowego zachowania.

Wakacje to upragniony czas relaksu, zabawy i aktywności. Jak co roku, dla kłobuckich mundurowych jest to okres wzmożonej pracy, gdyż naszym priorytetem jest to, aby wakacje były przede wszystkim bezpieczne.

Dlatego policjant z kłobuckiej drogówki młodszy aspirant Kamil Nowak odwiedził uczniów ze Szkoły Podstawowej w Krzepicach. Podczas spotkania z młodymi ludźmi mundurowy przekazywał cenne informacje na temat tego jak bezpiecznie spędzić zbliżające się wakacje. Stróż prawa zwracał szczególną uwagę na to, jak się poruszać po drodze, aby bezpiecznie dotrzeć w miejsce wypoczynku i bezpiecznie z niego wrócić.

Ponadto, policjant opowiadał o swojej pracy oraz prezentował policyjny sprzęt wykorzystywany w codziennej służbie. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *