pochmurnie
-0°
-0°
środa
Reklama
fot. UM Krzepice
Anna Krzak nowym urzędnikiem gminy Krzepice
24 lipca 2020 r. | 12:54
0

Znamy wyniki konkursu na stanowisko Podinspektora ds. Obsługi Rady Miejskiej w Urzędzie Miejskim w Krzepicach.

Według informacji z urzędu, nowym podinspektorem została Anna Krzak z Krzepic.

Anna Krzak spełnia wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu o naborze. Spełnia wymagania niezbędne oraz w wysokim stopniu spełnia wymagania dodatkowe wymagane do pracy na stanowisku Podinspektor ds. Obsługi Rady Miejskiej. Ponadto wynik rozmowy kwalifikacyjnej świadczy o dobrym przygotowaniu kandydatki oraz znajomości zagadnień z zakresu spraw prowadzonych na tym stanowisku.

Gratulacje.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *