zachmurzenie małe
10°
10°
środa
Reklama
Podokręg Częstochowa Śląskiego Związku Piłki Nożnej
Akcja lato w Krzepicach
21 czerwca 2023 r. | 13:54
0

Kolejnym przystaniem na wakacyjnej trasie Śląskiego Związku Piłki Nożnej pod nazwą "Akcja Lato" były Krzepice. Podczas piłkarskiej imprezy, jednym z ważniejszych wydarzeń był piłkarski turniej, zorganizowany przez klub MGLKS Liswarta Krzepice dla ośmiolatków. Nie zabrakło piłkarskich emocji i wielkiej frajdy z gry a dla tych, którzy nie uczestniczyli w piłkarskich zmaganiach innych atrakcji.

W Krzepicach przy okazji "Akcji Lato" został zorganizowany piłkarski turniej dla roczników 2015 i młodszych chłopców i dziewczynek. Do turniejowej rywalizacji zostało zaproszonych sześć zespołów: Liswarta Krzepice, Pogoń Kamyk, Akademia Raków Częstochowa, Grom Miedźno, LZS Rudniki i Płomień Przystajń. Obecność nieopodal położonych Rudnik, które jednak terytorialnie należą już do województwa opolskiego nadały całemu wydarzeniu rangę zmagań międzywojewódzkich. Młodzi adepci piłkarskiego rzemiosła pokazali spore umiejętności sportowe ale przysporzyli także sporo emocji zgromadzonym kibicom.

Ci, którzy nie brali udziału w turnieju, mogli ćwiczyć strzały na celność i ta atrakcja miała spore powodzenie u dzieci oraz tatusiów a, jak się okazało, przysparzała sporo kłopotów aby zakończyła się sukcesem. Mamy wybierały animacje, nie brakowało zabawy z klockami i prób strzałów w piłkarskiego darta. Zawodnicy, którzy nie uczestniczyli w danym czasie w rozgrywkach mogli spróbować swoich sił na specjalnie przygotowanym boisku z dmuchanymi bandami.

W Talentiadzie uczestnicy musieli wykazać się szybkością i panowaniem nad piłką a także celnością strzałów. Wszyscy uczestnicy zmagań otrzymali pamiątkowe nagrody ufundowane przez Śląski Związek Piłki Nożnej.

Uczestnikom turnieju nagrody oraz podziękowania wręczał Herbert Jatta, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej ŚlZPN a także członkowie Zarządu MGLKS Liswarta Krzepice z Prezesem, Adamem Łukasikiem na czele.

Partnerem wakacyjnej trasy Śląskiego Związku Piłki Nożnej, Akcja Lato jest Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. /CzŚlZPN/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *