zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
policja.pl
46-latek miał 4 promile alkoholu w organizmie na Częstochowskiej w Krzepicach
14 września 2021 r. | 11:26
0

Kolejny nietrzeźwy wyeliminowany z dalszej jazdy dzięki kłobuckiej drogówce. W środę w miejscowości Krzepice zatrzymali kierującego osobowym volkswagenem, który jak się szybko okazało był kompletnie pijany...

W środę w miejscowości Krzepice przy ulicy Częstochowskiej, policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem osobowym. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Okazało się, że 46-letni mieszkaniec gminy Krzepice był nietrzeźwy. W organizmie miał aż 4 promile alkoholu! Przez nieodpowiedzialną przejażdżkę stracił prawo jazdy. Teraz prokurator i sąd zadecyduje o jego dalszym losie. Grozi mu kara w postaci wysokiej grzywny, zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, a nawet pozbawienia wolności do lat 2. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *