zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
Akademie Piłkarskie Pokoleń w gminie Krzepice!
29 września 2020 r. | 11:59
0

Zadanie "Akademie Piłkarskie Pokoleń" znalazło uznanie w oczach mieszkańców głosujących w ramach II edycji budżetu obywatelskiego województwa śląskiego. To projekt, który będzie realizowany w czterech gminach: Częstochowa (dzielnica Stare Miasto), Popów, Żarki i Krzepice.

Projekt "Akademie Piłkarskie Pokoleń" to prowadzenie nowoczesnych metod treningowych piłki nożnej z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz doświadczeń zawodników grających w ligach seniorskich. Zajęcia będą odbywały się co najmniej z częstotliwością 2 razy w tyg. od marca do grudnia 2021 r. ,będzie to w sumie 1200 godzin zajęć dla 230 uczestników .Treningi będą się odbywać na boiskach do piłki nożnej 11 osobowej z udziałem trenera z uprawnieniami UEFA oraz z asystującymi zawodnikami (2 osoby) występującymi w rozgrywkach PZPN w drużynach z gmin Krzepice, Popów, Żarki oraz z gminy miasto Częstochowa z dzielnicy "Stare Miasto".

Innowacyjny system treningów będzie się opierał na nowatorskiej metodologi opartej na programie szkolenia Akademii Młodych Orłów z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu treningowego.

Projekt ten otrzyma 400 430 zł dofinansowania z budżetu obywatelskiego województwa śląskiego.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *