zachmurzenie umiarkowane
wtorek
Reklama
Wypadek w Starokrzepicach
11 kwietnia 2020 r. | 11:06
0

Kłobuccy kryminalni prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w czwartek na ul. Oleskiej w Starokrzepicach. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 27-letni mężczyzna kierujący oplem podczas wykonywania manewru zawracania nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 27-letniemu kierowcy suzuki. W konsekwencji oboje kierujący stracili panowanie nad swoimi pojazdami, co doprowadziło do zderzenia.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 15.45 na ul. Oleskiej w Starokrzepicach. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 27-letni mężczyzna kierujący oplem, podczas wykonywania manewru zawracania nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 27-letniemu kierowcy suzuki. W konsekwencji oboje kierujący stracili panowanie nad swoimi pojazdami. W obydwu samochodach znajdowali się tylko kierowcy. Kierowca opla jest mieszkańcem powiatu oleskiego, natomiast kierowca suzuki powiatu kłobuckiego. W chwili zdarzenia obaj mężczyźni byli trzeźwi. Kierowca suzuki z obrażenia ciała został zabrany do częstochowskiego szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci z kłobuckiej drogówki, którzy przeprowadzili oględziny. Szczegółowe okoliczności wypadku badają teraz śledczy z Kłobucka oraz biegły z zakresu rekonstrukcji przebiegu wypadków drogowych. Sprawę nadzoruje częstochowska prokuratura. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *