zachmurzenie duże
poniedziałek
Reklama
Lutrowskie: Przekroczył prędkość aż o 84 km/h. Stracił prawo jazdy!
17 czerwca 2020 r. | 09:30
0

134 km/h miał na liczniku 25-letni kierowca mercedesa, którego zatrzymali do kontroli policjanci z kłobuckiej drogówki w obszarze zabudowanym. Mundurowi ukarali mężczyznę wysokim mandatem karnym, punktami karnymi i zatrzymali jego prawo jazdy. Niestety, pomimo wielu apeli policjantów oraz prowadzonych kampanii społecznych nadal znajdują się kierowcy, którzy bezmyślnie narażają życie innych oraz swoje.

W poniedziałek około godziny 20.00, policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali do kontroli 25-letniego kierowcę mercedesa, który jechał po miejscowości Lutrowskie o 84 km/h za szybko! Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierowca, mieszkaniec gminy Rudniki, otrzymał bardzo wysoki mandat karny, punkty karne oraz zatrzymano mu prawo jazdy.

Policjanci stale apelują do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Niestety, pomimo wielu apeli policjantów oraz prowadzonych kampanii społecznych nadal znajdują się kierowcy, którzy bezmyślnie narażają życie innych oraz swoje. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *