zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
„Kreujemy bezpieczną cyberprzestrzeń – razem na tak!” z mieszkańcami Dankowic
14 kwietnia 2023 r. | 13:02
0

Komendant Komisariatu Policji w Krzepicach oraz policjantki z kłobuckiej komendy spotkali się z mieszkańcami Dankowic. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji programu profilaktycznego „#włączmyślenie – bezpieczna sieć!”, którego partnerem jest m. in. Młodzieżowa Rada Sołecka Sołectwa Dankowice. Podczas narady, która odbyła się w świetlicy wiejskiej budynku OSP w Dankowicach, zostały szczegółowo omówione i rozdzielone zadania związane z piknikiem aktywizującym lokalną społeczność.

W minionym tygodniu, w świetlicy wiejskiej budynku OSP w Dankowicach, odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli: Komendant Komisariatu Policji w Krzepicach, policjantki zajmujące się profilaktyką społeczną oraz oficer prasowy kłobuckiej komendy, a także sołtys Dankowic, Młodzieżowa Rada Sołecka Sołectwa Dankowice i mieszkańcy Dankowic. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji programu profilaktycznego „#włączmyślenie – bezpieczna sieć!”. Młodzieżowa Rada Sołecka Sołectwa Dankowice jest jednym z partnerów programu, którego celem jest wielopokoleniowa aktywizacja i edukacja społeczności powiatu kłobuckiego w zakresie zapobiegania aspołecznym zachowaniom i zagrożeniom w cyberprzestrzeni. Jednym z punktów programu, wieńczącym zakończenie pierwszej edycji, jest piknik aktywizujący lokalną społeczność, który został zaplanowany na 21 czerwca 2023 roku. Mieszkańcy Dankowic aktywnie włączyli się w organizację imprezy, a spotkanie było okazją do omówienia i rozdzielenia zadań z nią związanych.

„Kreujemy bezpieczną cyberprzestrzeń – razem na tak!”, to hasło przewodnie pikniku, jak i mieszkańców Dankowic zmotywowanych do działania na rzecz bezpieczeństwa w sieci. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *