bezchmurnie
21°
21°
wtorek
Reklama
Dankowice bez sołtysa!
03 września 2020 r. | 10:16
3

Sołectwo Dankowice nie ma sołtysa. Dotychczasowy sołtys Jakub Zalewski przesłał do Urzędu Miejskiego w Krzepicach swoją rezygnację, wraz z pieczęciami sołectwa.

Nieoficjalnie dowiedziałem się, że sołtys zmienił miejsce zamieszkania. Ma to związek z jego sprawami prywatnymi.

Nowe wybory sołtysa sołectwa Dankowice mają zostać przeprowadzone 31 października 2020 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Dankowice bez sołtysa!”

 1. Anonimowi... pisze:

  Pan Sołtys z Dankowic się zakochał – ot taka przyczyna. Są na to niezbite dowody. Ten lokalny autorytet NAGLE zostawił swoich mieszkańców bez słowa , bez żadnego pożegnania, bez przekazania ważnych informacji, a rezygnację wysłał pocztą zamiast złożyć ją osobiście na ręce burmistrza. Zachował się bardzo nieprzyzwoicie… delikatnie to ujmując. Olał ludzi, którzy oddakuby mu wszystko. Jest ponoć wykładowcą na uczelni ale to chamskie zachowanie i brak kultury urąga randze wykładowcy i wychowawcy młodych ludzi. O Żonie, która musi to znosić i borykać się z ludzkimi komentarzami nie wspomnimy. Tylko jej współczuć – bo to nic przyjemnego. Nie zasłużyła sobie na to. Teraz musi się z tym mierzyć, a nie jest w gminie osobą anonimową. W Dankowicach sobie poradzą i bez niego, bo to aktywna społeczność. A on…niech będzie szczęśliwy z miłością swojego życia. Tak swoją drogą ciekawe czy w innym zakątku Polski też oczaruje tylu ludzi….

  43
  12
 2. oberwator pisze:

  Smutne ale niestety prawdziwe. Tyle osób zostało zranionych, tyle się zawiodło tym co zrobił i taktyką jaką obrał – nie zasłużyliśmy nawet na słowo “dziękuję za współpracę”. Wstyd dla nas na całą okolicę. W Dankowicach mieszkają wspaniali ludzie, którzy mają zapał do pracy i dalej będą działać – to jest pewne! Temat cierpienia najbliższych to już inna sprawa – tylko współczuć i nic więcej ale DAMY RADĘ.

 3. JADWIGA pisze:

  Wstyd dla nas ? A dlaczego my mamy się wstydzić? To ten pan powinien się wstydzić! Jeśli on ma jeszcze w ogóle jakieś uczucia.

  8
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *